Planai

Išsirinkite vieną iš žemiau pateiktų planų ir jau šiandien pradėkite dirbti su vienu iš mūsų HR partneriu.

PLANAI

Startas

Vienos valandos konsultacija su profesionaliu Hire Hunters partneriu. Jos metu HR specialistas atsakys į visus rūpimus klausimus, susijusius su darbo paieška. Peržiūrės CV, motyvacinį laišką ir pateiks pastabas. Kartu peržiūrėsite šiuo metu siūlomus darbo skelbimus ir nutarsite, kurios pozicijos tinkamiausios Jums bei kaip pasiruošti, norint kandidatuoti į jas.

Ši konsultacija negarantuoja Jums darbo, tačiau pažadame, kad kartu darbo paieškos procesas bus trumpesnis ir lengvesnis.

99 EUR

Mini

Pasirinkus planą Mini, pradėsi dirbti su mūsų HR partneriu, kuris specializuojasi tavo srityje. Jis atsakys į tau rūpimus klausimus, peržiūrės tavo CV ir pateiks esmines pastabas. Kartu įsivertinsite kokioje stadijoje esate šiuo metu ir kur link norite judėti. Nusistatysite Jūsų

Daugiau...

stipriąsias bei silpnąsias savybes, bei svarbiausia susidėliosite konkretų veiksmų planą, kaip pasiekti norimą darbą. HR partneris patars kokių papildomų mokymų, kursų Jums reikia. Kuo turėtumėte labiau pasidomėti. Paaiškins, ko dažniausiai prašo darbdavys iš kandidato atitinkamoje pozicijoje. Darbas su HR partneriu vyks nuotoliniu būdu (el. paštu, skype ar kitais būdais).

Mažiau...

129 EUR

Midi

Pasirinkus planą Midi – gausi visas paslaugas, kurios įeina į Mini planą. Taip pat kartu su mūsų HR partneriu susikursi savo CV, kuris tiktų darbo pozicijai apie kurią visuomet svajojai. Būtent CV – pirmasis indikatorius, kuris lemia ar būsi pakviestas į darbo pokalbį

Daugiau...

ar naujoms galimybėms durys bus užvertos. Kartu su CV, darbdaviai dažniausiai prašo ir motyvacinio laiško. HR partneris padės susidėlioti, kaip tiksliai turi atrodyti motyvacinis laiškas bei pasidalins patirtimi, kurias vietas ir kaip reikėtų keisti motyvaciniame laiške, priklausomai nuo pozicijos į kurią pretenduoji.

Ne naujiena, kad socialinis tinklapis Linkedin sparčiai populiarėja HR specialistų ir darbo ieškančių žmonių tarpe. O įmonės dažnu atveju darbo skelbimą publikuoja išskirtinai Linkedin. Taigi, Linkedin profilis šiandien dienai – neatsiejame Jūsų darbo paieškos priemonė. Todėl HR partneris padės susitvarkyti Linkedin profilį, kuris netik turi derėti su CV, motyvaciniu laišku, tačiau ir atitikti specifinius reikalavimus. Atlikus visus šiuos veiksmus beliks kartu su HR partneriu peržiūrėti kitus tavo socialinių tinklų profilius, kurie aiškiai parodytų, kuo domiesi.

Mažiau...

199 EUR

Maxi

Nepaslaptis, kad sportininkai, aktoriai, garsūs dainininkai turi savo agentus, kurie rūpinasi jų karjera, sudarydami sąlygas jiems daryti tai, ką jie moka geriausiai: sportuoti, vaidinti, dainuoti ar kt. Būtent tai garantuoja šis planas – tavo karjeros agentą.

Daugiau...

Į Maxi planą įeina pilnas komplektas paslaugų, kurių reikia, norint sėkmingai kilti karjeros laiptais. Net ir puikiausiai paruoštas CV bei motyvacinis laiškas niekada negarantuos naujo darbo, jei siųsi juos į pozicijas, kurios yra tau per “aukštai” ar netgi per “žemai” (pvz. šiuo atveju darbdavys gali pagalvoti, kad darbo ieškai tik trumpam laikui).

Pasirinkus planą Maxi papildomai prie visų anksčiau aptartų paslaugų, HR partneris – agentas, peržiūrėjęs darbo rinkoje esančius skelbimus, atsiųs nuorodas tų skelbimų, kurie atitiktų tavo turimą patirtį bei lūkesčius. Jis taip pat padės pasiruošti darbo pokalbiui, kai sulauksi kvietimo į intervių dėl dominančio darbo. Kaip žinia, darbo pokalbio metu, turi atskleisti savo geriausias savybes, tačiau jokiu būdu neapsimesti kuo nesi. Tai įsidarbinus labai greitai paaiškės, o ir pats galiausiai liksi nepatenkintas darbu. Todėl HR partneris paruoš tave darbo pokalbiui, kad jame jaustumeisi drąsiai. Aptarsite klausimus, kurie tikėtina bus užduoti pokalbio metu. Ir kokius klausimus turėtum užduoti tu, kad išėjęs iš darbo pokalbio žinotum ar ši pozicija tinka tau, t.y. ar patenkinsi savirealizacijos poreikį, ar darbo sąlygos tokios, kokių tikiesi bei galiausiai ar darbo užmokestis – toks, kurio sieki. Būtent HR partneris patars kaip reikėtų derėtis dėl darbo užmokesčio. Juk jau seniai aišku: renkasi ne tik darbdavys, bet renkiesi ir tu!

Mažiau...

299 EUR

Plano užsakymas

Pasirinkite planą

Pasirinkite HR partnerį