HR PARTNERIAI

Labas, aš Giedrė Vaitiekūnaitė

Esu personalo valdymo profesionalė, 13+ metų patirtį kaupusi skirtingo verslo sektorių įmonėse. Jau keli metai esu išėjusi iš samdomo darbo ir realizuoju save dviejose profesinėse srityse:

Viena jų – darbas su žmonėmis, kurie nori daugiau džiaugsmo ir pasitenkinimo realizuojant save, siekiant profesinių tikslų ir asmeninio augimo. Vedu mokymus ir teikiu individualias konsultacijas. Kita – esu unikalių personalo valdymo sprendimų verslui sumanytoja ir kūrėja www.hrhintonline.lt erdvėje.

Daugiau...

Puikiai išmanau verslo procesus, esu kūrusi, pertrvarkiusi ir įdiegusi personalo valdymo procesus skirtingo dydžio ir sektoriaus organizacijose. Per visą savo darbinę karjerą pravedžiau tūkstančius atrankų ir karjeros konsultacijų pokalbių ir priėmiau į darbą arba inicijavau pareigų keitimą šimtams žmonių į skirtingas pozicijas – nuo nekvalifikuotų darbininkų, administracijos asistentų iki aukščiausio lygio vadovų. Taigi puikiai žinau įmonių savininkų, direktorių, skyrių vadovų lūkesčius geidžiamiems darbuotojams. Atpažįstu skirtingų tipažų žmones: kurie lengvai gauna darbus ir save realizuoja, bei tuos, kuriems sunkiau sekasi, taigi suvokiu juos ribojančius veiksnius ir galiu padėti juos paleisti.

O be to, pati visą gyvenimą siekiau veikti tai, kas man patinka ir tuo pačiu norėjau būti rezultatyvi, naudinga bei nuolatos augti ir vystytis. Kad tai turėčiau – nuolatos dalyvauju mokymuose, seminaruose, gilinuosi ir ieškau sprendimų, kaip tai padaryti lengvai, man priimtina forma ir mėgaujantis procesu.

Esu be galo dėkinga ir laiminga, kad šiame gyvenimo etape dalinuosi savo patyrimais, žiniomis ir esu naudinga tiems, kas nori realizuoti save. Šimtu procentų palaikau humanistinės psichologijos pradininką A. Maslow, kuris teigė, kad jei žmogus nori būti laimingas – realizuoti save jam būtina. Be to gyvenimas niekada nebus spalvotas, nors ir turėsime pulką draugų, nuostabią šeimą, patogų namą ir pinigų iki senatvės. Taigi mylimas darbas ar kita profesinė veikla dažnam mūsų gali būti tiesiausias kelias į savirealizaciją, o tai yra ir į LAIMĘ.

Mažiau...

Labas, aš Ilona Biekšaitė

CV rengimo, karjeros, kompetencijų išsigryninimo klausimais konsultuoju individialiai daugiau nei 5 metus.
Mano sukaupta virš 10 metų patirtis personalo paieškos ir atrankos srityje (Lietuvoje, Europoje, Azijos šalyse) IT, telekomunikacijų, farmacinėse, statybų ir kito profilio įmonėse padeda įžvelgti galimybes ten, kur pačiam kartais sunku pamatyti.
Padedu ne tik parengti nepriekaištingą CV, susidėlioti karjeros planą, pasiruošti pokalbiui, bet ir pažinti savo prigimtinius talentus bei išugdyti reikiamas savybes konkrečiai pozicijai.
Kiekvienas mūsų unikalus, turintis tikslų ir svajonių. Pažinti kiekvieną, lydėti savęs realizavimo keliu, padėti pasiekti ir įgyvendinti tikslus ir svajones karjeros srityje, stebėti augimą, džiaugtis kiekvieno pasiekimais kartu, man pats didžiausias malonumas!

Labas, aš Lina Valentukevičė

Savirealizacija žmogui reikalinga kaip oras. Ji padeda augti, skleistis, tobulėti ir pajusti pilnatvės jausmą. Dirbdama su žmonėmis, padedu jiems nuo pirmųjų žingsnių kryptingai judėti į priekį ir siekti tikslų. Dažnai pastebiu būsimų darbuotojų pirmąsias klaidas padaromas siunčiant būsimam darbdaviui savo gyvenimo aprašymą ir išties liūdna matyti, kad profesionalai praranda savo šansą būti pastebėti. Tikiu, kad galiu padėti augti ir tobulėti – susisiekite.

Labas, aš Jurgita Jankuvienė

Turiu patirties ir profesinės, ir gyvenimiškos. Viskas ką žinau ir moku – taikyta praktiškai ir ne vieną kartą:) Personalo valdymo ir konsultavimo srityje dirbu daugiau kaip 15 metų. Savo karjerą pradėjau personalo paieškos ir atrankos projektų organizavime bei vykdyme, pastaruosius kelis metus daugiau dėmesio skiriu platesnei personalo valdymo bei individualaus konsultavimo sričiai: asmeninių savybių metodikų taikymas ir naudojimas personalo atrankoje bei individualiose konsultacijose, įmonių vadovų konsultavimas darbuotojų motyvavimo bei grįžtamojo ryšio teikimo temomis. Taip pat esu verslo klubų narė ir ambasadorė. Nuolat tobulinu savo profesinę ir asmeninę komepetenciją įvairiuose kursuose bei seminaruose, ypač daug dėmesio skiriu koučingui, psichologijai. Mielai pasidalinsiu su Jumis savo turimoma patirtimi, padėsiu Jums atrasti Jūsų stipriąsias savybes, patarsiu kaip tinkamai jas panaudoti darbo bei asmeninėje veikloje. O jei prireiks, tiesiog išklausysiu – kartais to reikia nei kiek ne mažiau, nei naujo darbo:)

Labas, aš Laura Gylienė

Turiu daugiau nei 10 metų patirties talentų valdyme ir paieškoje. Specializuojuosi vykdomųjų vadovų bei aukštesniojo bei vidutinio lygio vadovų įdarbinime. Konsultuoju įmones HR klausimais: personalo valdymo, įdarbinimo, talentų medžioklės, žmogiškųjų išteklių politikos kūrimo, įmonės įvaizdžio kūrimo klausimais bei vedu darbo pokalbius įmonėms. Mielai padėčiau Jums karjeros klausimais šiose srityse: IT, El. mokercija, Pardavimai, Rinkodara.

Labas, aš Jurgita Kalinauskienė

Esu žmonių žmogus, turintis 12+ metų sėkmingą patirtį personalo valdymo srityje. Konsultuoju įmonių vadovus organizacijos vystymo, pokyčių valdymo, darbuotojų vertinimo, karjeros planavimo, ugdymo, atlygio, motyvavimo, talentų pritraukimo, įdarbinimo bei kitais personalo valdymo klausimais. Darbuotojams padedu atskleisti savo stipriąsias puses, jas ugdyti, nusistatyti tikslus ir kryptingai jų siekti. Geriausias mano darbo įvertinimas yra, kai lieka patenkintos abi pusės – darbdavys ir darbuotojas. Tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime vadovaujuosi win-win principu, nes tik abiejų pusių interesų patenkinimas veda prie gero rezultato ir ilgalaikių santykių tvarumo.

Labas, aš Giedrė Žigavičiūtė

Vienas iš esminių dalykų versle- žmonės. Visi skirtingi ir visi vienaip ar kitaip reikalingi. Labiausiai džiugina, kuomet, dirbant su žmonėmis, pavyksta padėti kitiems surasti tinkamą darbo vietą rinkoje ir ten save realizuoti. Dirbant vairiose įmonėse akcentuojuosi į kvalifikacijos kėlimą, karjeros planavimą, pokyčių valdymą, organizacijų plėtrą, komandos formavimą, projektų koordinavimą. Mielai pasidalinsiu patirtimi, kaip rasti darbo rinkoje tai, ko ieškote.

Labas, aš Žydrūnė Kniaziūtė

Teisė ir žmogiškieji ištekliai? – klausimas, kurį dažniausiai gaunu kuomet kalbu apie save. Taip, teisė ir žmogiškieji ištekliai yra du kertiniai dalykai, kurie apibrėžia mano veiklą. Matau labai daug sąlyčio taškų tarp teisės ir žmogiškųjų išteklių valdymo. Džiaugiuosi galėdama derinti šiuos du dalykus tarpusavyje siekiant tiek asmeninių, tiek organizacijų tikslų. Dirbdama globaliai išmokau didelio lankstumo esant bet kokiai situacijai, kas itin naudinga turint neaiškumų, sudėtingų ar net problematiškų darbo santykių. Mielai galiu padėti abiem pusėm – tiek darbdaviui, tiek darbuotojui, esant problemai, pasiūlyti būdus jai išspręsti, o siekiant asmeninio tobulėjimo, ar organizacijos keliamų tikslų sklandaus įgyvendinimo, pasiūlyti efektyviausias priemones. Susitikime ir aptarkime mūsų galimą bendradarbiavimą!

Tapti HR Partneriu

Sutikimas su sąlyga